Tabela Totem

Ibrala Medya

Tabela, tüketicinin marka konusunda ilk fikrinin oluşmasını sağlayan etkenlerden biridir. Tabelanın etki bıraktığı birçok özelliği olabilir; gösteriş, renkler, tasarım bunlar arasında öncelikli olanlardır. İbrala Medya olarak uzun süredir içerisinde bulunduğumuz tabela sektöründe çıkardığımız işler sonucunda, aldığımız tüm geri dönüşler olumlu yönde olmuştur.

Özel tasarımlar ve alışıldık ürünlerden farklı ürünler kullanarak oluşturduğumuz tabelalar, gösteriş ve renkler konusunda özenle hazırlanmıştır. Totem konusunda da başarımızı koruyarak marka tanıtımlarının en iyi şekilde yapılmasını sağladık. Sektörün bu alanda İbrala Medya’ya  yaptığı övgülerin karşılığını vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için arı gibi çalışılıyoruz.

Tüketiciler markalar ile ilk karşılaşmasında, ilk marka mesajını almış olurlar. Markalar tıpkı insanlar gibi müşteriyle konuşurlar. Bu ilk görüşme iki taraf içinde oldukça önemlidir. Bu an verilecek iyi bir marka mesajı, tüketicinin satın almaya yönelik ilk adımı atmasını sağlar. 

Tabela ve totemlerinizin bu ilk adımları harekete geçirebilmesi için iyi bir mesaja sahip olmaları gerekir. Bu yapılan tanıtım ayaklarından sadece biridir ve elbette tek başına başarılı olması beklenemez. Tüm tanıtım hizmetleriyle uç uça çalışan bu markanın ilk izlenimi, görsel olarak iyi bir algı bırakma üzerine kuruludur.

  • Totem tabela,
  • Işıklı totem,
  • Işıksız totem,
  • Totem,
  • Yol tabelası,
  • Pilon totem

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşterilerimiz

Ibrala Medya, tüm bilişim hizmetlerinizde güçlü ve dinamik ekibiyle yanınızda olmaktan gurur duyuyor